Meble kuchenne na zamówienie - Lublin

Pozostajemy do dyspozycji tych z Państwa, dla których priorytetem jest przygotowanie aranżacji w pełni dopasowanej do charakteru wnętrza, jak również własnych, estetycznych preferencji. Pracownicy naszego biura, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz niewyczerpalnym pokładom pomysłów, tworzą wyjątkowe kuchnie na wymiar. W naszym studiu, w Lublinie przy ul. Rusałka 4, powstają projekty, które pomagają w przeprowadzić całkowitą metamorfozę wnętrz. Naszym Klientom, na wszystkich etapach przygotowywania nowych systemów aranżacyjnych zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz stałą opiekę konsultanta.

 

Firma 3TOP specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i produkcji dopasowanych systemów aranżacyjnych. Dla naszych Klientów przygotowujemy nowoczesne meble na zamówienie. Wyróżnia nas dokładność, terminowość i dopasowanie się do potrzeb Klienta. Model działania, który wypracowaliśmy opiera się na zaufaniu i współpracy z Klientem, dzięki czemu projektowane przez nas wnętrza i meble kuchenne mają unikalny charakter.

 

Projektowanie mebli na wymiar i wnętrz to pasja, którą ukierunkowaliśmy na sprostanie potrzebom Klienta. W ofercie firmy 3TOP znajdują się: aranżacja wnętrz, projekt zabudowy meblowej, produkcja mebli na wymiar, prace budowlane i wykończeniowe w ramach projektu. Wykonujemy zabudowy zarówno do domów, mieszkań i apartamentów, jak i do biur, sklepów, galerii handlowych oraz klubów sportowych. Jesteśmy otwarci na współpracę przy realizacji niestandardowych zamówień.

 

Tworząc nowoczesne projekty starannie dobieramy materiały służące ich realizacji. Na uwadze mamy również takie zagospodarowanie wolnej przestrzeni, aby ostateczny efekt naszych prac zapewniał wnętrzom pełną funkcjonalność oraz pozwalał na wygodne korzystanie z ich przestrzeni.

 

Z każdym kolejnym miesiącem firma 3TOP może pochwalić się nowymi realizacjami projektów, a grono zadowolonych ze współpracy z nami Klientów stale rośnie, co jest potwierdzone referencjami. Zachęcamy do zapoznania się z galerią prezentującą ukończone już działania – w ten sposób będą Państwo mogli przekonać się, że zawsze działamy elastycznie i adekwatnie do potrzeb naszego Klienta.

 

Zadbaliśmy również o opracowanie praktycznego modelu wieloetapowej współpracy, który pozwoli się Państwu zapoznać ze sposobem naszego działania. Sześć kroków z 3TOP:

  • Poznanie oczekiwań i wizji Klienta
  • Ocena stanu danej inwestycji
  • Określenie budżetu i wyznaczenie horyzontu czasowego realizacji inwestycji
  • Przygotowanie projektu
  • Konsultacje z Klientem
  • Realizacja projektu

 

Zapraszamy do naszego nowego studia:

Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Lublin

ul. Rusałka 4
20-103 Lublin

Tel.: +48 881-202-095
E-mail: rusalka@3top.pl
Poniedziałek – piątek 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00