Meble kuchenne na wymiar - Warszawa

Firma 3TOP, posiadająca swoje biuro przy ul. Piłsudskiego 186 lok. 2 w Warszawie-Markach, już od wielu lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem na zlecenie systemów aranżacyjnych – zarówno dla wnętrz prywatnych i mieszkalnych, jak i komercyjnych oraz biznesowych.

 

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w projektowaniu nieszablonowych wnętrz. Zarówno meble kuchenne na wymiar, jak i aranżacje biurowe, które tworzymy, cechują się wyrazistym i jednocześnie indywidualnym stylem. Tak na etapie przygotowywania projektu, jak i w trakcie jego realizacji cechuje nas dokładność, rzetelność oraz sumienność. Dbamy też o terminową finalizację zlecenia – pragniemy, by przeprowadzane przez nas prace monterskie były dla Państwa jak najmniejszym obciążeniem. Cenimy sobie zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie. Tworząc nowoczesne meble kuchenne na zamówienie lub też inne realizacje pod konkretny wymiar – zawsze dbamy o zachowanie ich unikalnego charakteru.

 

Przygotowując dla Państwa meble na zamówienie zawsze zwracamy się ku indywidualnym potrzebom. Komplementarna oferta współpracy ze studiem 3TOP obejmuje: aranżację wnętrz, przygotowanie projektu zabudowy, produkcję wszystkich jej elementów, przeprowadzenie prac budowlanych i monterskich (włącznie z pracami wykończeniowymi). W ramach realizowanych usług wykonujemy zarówno projekty dedykowane domom i mieszkaniom, jak również rozwiązania, które doskonale odnajdą się w przestrzeni biur oraz obiektów handlowo-usługowych. Największym atutem naszej oferty jest możliwość przystosowania realizacji do niestandardowych wymiarów pomieszczenia.

 

Nie tylko kuchnie na wymiar, ale także inne projekty zabudowy wykonujemy z dbałością o każdy detal wykończenia. Wykorzystujemy jedynie te materiały i tworzywa, które są w stanie zagwarantować naszym realizacjom atrakcyjny wygląd i pełną funkcjonalność przez lata. Wysoką jakość naszych usług potwierdza stale rosnące grono zadowolonych Klientów oraz dostarczane przez nich referencje.

 

Współpracę z Klientem opieramy na przejrzystych warunkach oraz kilku podstawowych krokach. Jest to:

  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta
  • Audyt miejsca inwestycji – ocena stanu technicznego oraz potencjału przestrzeni
  • Oszacowanie zaplanowanego budżetu oraz terminu finalizacji inwestycji
  • Przygotowanie planów
  • Ostateczne konsultacje z Klientem
  • Właściwa realizacja projektu – przeprowadzenie prac

 

Zapraszamy do naszego studia:

Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Warszawa

ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki k. Warszawy

Tel.: +48 531-255-499
E-mail: marki@3top.pl
Poniedziałek – piątek 9.00-17.00
Sobota 10.00-14.00