O nas

Dla naszych Klientów – nie tylko z Warszawy i Lublina – wykonujemy nowoczesne kuchnie na wymiar. Tworzymy i realizujemy również projekty, dzięki którym nasze meble na zamówienie w funkcjonalny i ekonomiczny sposób wypełniają wnętrza – te prywatne i te biznesowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też meble kuchenne na wymiar oraz biurowe meble na zamówienie zachwycają swoją oryginalnością, niepowtarzalnością i przede wszystkim pełnym dopasowaniem.

 

Na uwadze mamy również funkcjonalność naszych realizacji – dlatego sięgamy po najtrwalsze materiały. Doświadczenie projektantów, dzięki którym powstają zupełnie nowe aranżacje, pozwala nam przygotowywać propozycje dla wnętrz o niestandardowym układzie oraz niesymetrycznym kształcie. Jesteśmy przekonani, że w ciekawy sposób uda nam się wykorzystać każdą dostępną przestrzeń.

Studio Marki

Jedno ze studiów mebli na wymiar firmy 3TOP mieści się w podwarszawskich Markach, a dokładnie przy ul. Piłsudskiego 186/2. Na miejscu nasi projektanci tworzą projekty pod indywidualne preferencje Klienta, zarówno do mieszkań i domów, jak i obiektów komercyjnych.

 

Meble kuchenne na wymiar, jak i aranżacje biurowe, które tworzymy, cechują się wyrazistym i jednocześnie indywidualnym stylem. Tak na etapie przygotowywania projektu, jak i w trakcie jego realizacji cechuje nas dokładność, rzetelność oraz sumienność. Dbamy też o terminową finalizację zlecenia – pragniemy, by przeprowadzane przez nas prace monterskie były dla Państwa jak najmniejszym obciążeniem. Cenimy sobie zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie. Tworząc nowoczesne meble kuchenne na zamówienie lub też inne realizacje pod konkretny wymiar – zawsze dbamy o zachowanie ich unikalnego charakteru.

 

Przygotowując dla Państwa meble na zamówienie zawsze zwracamy się ku indywidualnym potrzebom. Komplementarna oferta współpracy ze studiem 3TOP obejmuje: aranżację wnętrz, przygotowanie projektu zabudowy, produkcję wszystkich jej elementów, przeprowadzenie prac budowlanych i monterskich (włącznie z pracami wykończeniowymi). W ramach realizowanych usług wykonujemy zarówno projekty dedykowane domom i mieszkaniom, jak również rozwiązania, które doskonale odnajdą się w przestrzeni biur oraz obiektów handlowo-usługowych. Największym atutem naszej oferty jest możliwość przystosowania realizacji do niestandardowych wymiarów pomieszczenia.

 

Współpracę z Klientem opieramy na przejrzystych warunkach oraz kilku podstawowych krokach. Jest to:

 

1. Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta
2. Audyt miejsca inwestycji – ocena stanu technicznego oraz potencjału przestrzeni
3. Oszacowanie zaplanowanego budżetu oraz terminu finalizacji inwestycji
4. Przygotowanie planów
5. Ostateczne konsultacje z Klientem
6. Właściwa realizacja projektu – przeprowadzenie prac

 

Zapraszamy do naszego studia:
Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Warszawa
ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki k. Warszawy
Tel.: +48 531-255-499
E-mail: marki@3top.pl
Poniedziałek – piątek 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00

Studio Lublin

Pracownicy naszego studia mebli na wymiar i projektowania wnętrz, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz niewyczerpalnym pokładom pomysłów, tworzą nie tylko wyjątkowe kuchnie na wymiar, ale też różnego rodzaju niestandardowe zabudowy. W naszym studiu, w Lublinie przy ul. Rusałka 4, powstają projekty, które pomagają przeprowadzić całkowitą metamorfozę wnętrz. Naszym Klientom, na wszystkich etapach współpracy zapewniamy kompleksowe doradztwo.

 

Firma 3TOP specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i produkcji ekskluzywnych mebli na wymiar. Wyróżnia nas dokładność, terminowość i dopasowanie się do potrzeb Klienta. Model działania, który wypracowaliśmy opiera się na zaufaniu i współpracy z Klientem, dzięki czemu projektowane przez nas wnętrza i meble kuchenne mają unikalny charakter.

 

Projektowanie mebli na wymiar i wnętrz to pasja, którą ukierunkowaliśmy na sprostanie potrzebom Klienta. W ofercie firmy 3TOP znajdują się: aranżacja wnętrz, projekt zabudowy meblowej, produkcja mebli na wymiar, prace budowlane i wykończeniowe w ramach projektu. Wykonujemy zabudowy zarówno do domów, mieszkań i apartamentów, jak i do biur, sklepów, galerii handlowych oraz klubów sportowych. Jesteśmy otwarci na współpracę przy realizacji niestandardowych zamówień.

 

Tworząc nowoczesne projekty starannie dobieramy materiały służące ich realizacji. Na uwadze mamy również takie zagospodarowanie wolnej przestrzeni, aby ostateczny efekt naszych prac zapewniał wnętrzom pełną funkcjonalność oraz pozwalał na wygodne korzystanie z ich przestrzeni.

 

Z każdym kolejnym miesiącem firma 3TOP może pochwalić się nowymi realizacjami projektów, a grono zadowolonych ze współpracy z nami Klientów stale rośnie. Zachęcamy do zapoznania się z galerią prezentującą ukończone już działania – w ten sposób będą Państwo mogli przekonać się, że zawsze działamy elastycznie i adekwatnie do potrzeb naszego Klienta.

 

Zadbaliśmy również o opracowanie praktycznego modelu wieloetapowej współpracy, który pozwoli się Państwu zapoznać ze sposobem naszego działania. Sześć kroków z 3TOP:

 

1. Poznanie oczekiwań i wizji Klienta
2. Ocena stanu danej inwestycji
3. Określenie budżetu i wyznaczenie horyzontu czasowego realizacji inwestycji
4. Przygotowanie projektu
5. Konsultacje z Klientem
6. Realizacja projektu

 

Zapraszamy do naszego studia:
Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Lublin
ul. Rusałka 4
20-103 Lublin
Tel.: +48 881-202-095
E-mail: rusalka@3top.pl
Poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
Sobota 9.00 – 15:00

Fabryka mebli

Nasz zakład produkcyjny, to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Nasz zespół jest mieszanką energicznych młodych pracowników oraz stolarzy z wieloletnim doświadczeniem, co umożliwia ciągłe doskonalenie procesu produkcji i wprowadzanie nowych rozwiązań zgodnie ze sztuką stolarską.

 

Zakład produkcyjny firm 3TOP jest wyposażony w najwyższej jakości maszyny, których serwis odbywa się na bieżąco, dzięki czemu nasze produkty cechują się zawsze najwyższą jakością.

Referencje

To właśnie dzięki takim gestom, jak referencje, wszystkie kuchnie na wymiar, które przygotowujemy od podstaw, jak również biurowe meble na zamówienie zyskują coraz to ciekawszą stylistykę – design w pełni dopasowany do specyfiki danej przestrzeni oraz jednostkowych oczekiwań naszego Klienta. Bez względu na to, czy powierzą nam Państwo wykonanie kuchni na wymiar, czy też zgodnych z indywidualnym projektem realizacji biurowych – zadbamy o to, by w trakcie przygotowywania aranżacji wykorzystane zostały najlepsze materiały. Pomożemy także w doborze elementów wykończeniowych, które nadadzą całemu systemowi wyjątkowego charakteru. Pragniemy również zapewnić, że działamy terminowo.