O nas

Dla naszych Klientów – nie tylko z Warszawy i Lublina – wykonujemy nowoczesne kuchnie na wymiar. Tworzymy i realizujemy również projekty, dzięki którym nasze meble na zamówienie w funkcjonalny i ekonomiczny sposób wypełniają wnętrza – te prywatne i te biznesowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też meble kuchenne na wymiar oraz biurowe meble na zamówienie zachwycają swoją oryginalnością, niepowtarzalnością i przede wszystkim pełnym dopasowaniem.

 

Na uwadze mamy również funkcjonalność naszych realizacji – dlatego sięgamy po najtrwalsze materiały. Doświadczenie projektantów, dzięki którym powstają zupełnie nowe aranżacje, pozwala nam przygotowywać propozycje dla wnętrz o niestandardowym układzie oraz niesymetrycznym kształcie. Jesteśmy przekonani, że w ciekawy sposób uda nam się wykorzystać każdą dostępną przestrzeń.

 

Studio w Markach

Miejsce zlokalizowane na obrzeżach Warszawy to pracownia znakomitych projektantów tworzących meble kuchenne na wymiar oraz aranżacje biurowe pod indywidualne potrzeby Klienta. Studio w Markach udostępnia rozwiązania zarówno do mieszkań i domów prywatnych, jak również do obiektów handlowo-usługowych.

Więcej

Studio w Lublinie

Z myślą o Klientach południowo-wschodniej części kraju otworzyliśmy studio w Lublinie. To tutaj powstaje wyposażenie, które odmienia nie do poznania wnętrza mieszkań, galerii handlowych czy biur. Każdą przestrzeń zapełniamy funkcjonalnymi, a przy tym modnymi, stylowymi meblami.

Więcej

Fabryka mebli

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych pracowników, dla których tworzenie wyposażenia wnętrz to nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Nasza fabryka mebli posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu proces produkcji przebiega sprawnie i na najwyższym poziomie.

Więcej

Referencje

Podejmując się każdego zlecenia, za każdym razem dajemy z siebie wszystko. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu nasza firma zdobywa pozytywne referencje. To daje nam jeszcze więcej motywacji do tworzenia wyjątkowych mebli na wymiar.

Więcej