Studio w Markach

Jedno ze studiów mebli na wymiar firmy 3TOP mieści się w podwarszawskich Markach, a dokładnie przy ul. Piłsudskiego 186/2. Na miejscu nasi projektanci tworzą projekty pod indywidualne preferencje Klienta, zarówno do mieszkań i domów, jak i obiektów komercyjnych.

 

Meble kuchenne na wymiar, jak i aranżacje biurowe, które tworzymy, cechują się wyrazistym i jednocześnie indywidualnym stylem. Tak na etapie przygotowywania projektu, jak i w trakcie jego realizacji cechuje nas dokładność, rzetelność oraz sumienność. Dbamy też o terminową finalizację zlecenia – pragniemy, by przeprowadzane przez nas prace monterskie były dla Państwa jak najmniejszym obciążeniem. Cenimy sobie zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie. Tworząc nowoczesne meble kuchenne na zamówienie lub też inne realizacje pod konkretny wymiar – zawsze dbamy o zachowanie ich unikalnego charakteru.

 

Przygotowując dla Państwa meble na zamówienie zawsze zwracamy się ku indywidualnym potrzebom. Komplementarna oferta współpracy ze studiem 3TOP obejmuje: aranżację wnętrz, przygotowanie projektu zabudowy, produkcję wszystkich jej elementów, przeprowadzenie prac budowlanych i monterskich (włącznie z pracami wykończeniowymi). W ramach realizowanych usług wykonujemy zarówno projekty dedykowane domom i mieszkaniom, jak również rozwiązania, które doskonale odnajdą się w przestrzeni biur oraz obiektów handlowo-usługowych. Największym atutem naszej oferty jest możliwość przystosowania realizacji do niestandardowych wymiarów pomieszczenia.

 

Współpracę z Klientem opieramy na przejrzystych warunkach oraz kilku podstawowych krokach. Jest to:

 

1. Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta
2. Audyt miejsca inwestycji – ocena stanu technicznego oraz potencjału przestrzeni
3. Oszacowanie zaplanowanego budżetu oraz terminu finalizacji inwestycji
4. Przygotowanie planów
5. Ostateczne konsultacje z Klientem
6. Właściwa realizacja projektu – przeprowadzenie prac

 

Zapraszamy do naszego studia:
Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Warszawa
ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki k. Warszawy
Tel.: +48 531-255-499
E-mail: marki@3top.pl
Poniedziałek – piątek 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00