Szafy wnękowe

Doskonale sprawdzają się zarówno w niewielkich, przytulnych kawalerkach, przestronnych mieszkaniach, nowoczesnych apartamentach, domach jednorodzinnych, jak również obiektach biznesowych, gdzie bardzo często wykorzystywane są jako element zabudowy. Szafy wnękowe, bo o nich mowa, to doskonałe rozwiązanie łączące w sobie nowoczesną stylistykę, ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni, pełną funkcjonalność, jak i możliwość zrealizowania indywidualnego projektu. Takie systemy tworzymy zarówno w naszym studio w Lublinie, jak i w Warszawie.

Dla kogo?

Szafy wnękowe to praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla każdego – zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Ich największym atutem jest fakt, iż są wykonywane pod konkretny wymiar – zgodnie z zamówieniem, które zostaje złożone. Służą więc przede wszystkim zagospodarowaniu i wykorzystaniu nietypowej przestrzeni, której bardzo często towarzyszą problematyczne rozwiązania architektoniczne, jak np. pochyły strop (poddasze), niewielka wnęka, filar bądź też jeszcze inne elementy.

 

Decydując się na wykorzystanie szafy wnękowej zyskują Państwo sposobność na wykorzystanie tak nietypowej przestrzeni w charakterze estetycznego i dopasowanego do całej stylistyki aranżacyjnej schowka. Ze względu na to, iż również układ półek, przegródek, szuflad oraz innych elementów współtworzących nasze systemy dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb – każdy nasz Klient ma możliwość wprowadzenia do wnętrz szafy, która w całości będzie odpowiadała jego potrzebom. Może to być również układ symetrycznych półek służący do przechowywania dokumentacji firmowej.

 

Nie bez znaczenia pozostaje także system otwierania skrzydeł szafy wnękowej. Najczęściej, i o ile zastosowanie konstrukcyjne tego nie wyklucza, jest to system przesuwny, pozwalający zaoszczędzić sporo miejsca (taki system nie wymaga pozostawiania wolnej przestrzeni umożliwiającej swobodny ruch skrzydeł).

 

Doskonałą wiadomością dla osób poszukujących indywidualnych rozwiązań jest również fakt, iż wykończenie naszych realizacji uzależnione jest od indywidualnych preferencji estetycznych Klienta. Skrzydła mebli mogą zostać wzbogacone lustrem. Systemy zawsze wykonujemy z dbałością o każdy detal – posiłkujemy się materiałami i tworzywami sprawdzonymi, zapewniającymi naszym realizacjom funkcjonalność oraz estetyczny wygląd przez lata eksploatacji. Różnorodność materiałów, którymi dysponujemy, pozwala nam przygotowywać systemy dopasowane zarówno do stylistyki aranżacji tradycyjnych, jak również i tych nowoczesnych.