Salon Warszawa

Jeśli mieszkasz w Warszawie albo okolicach i szukasz firmy wykonującej kuchnie na wymiar, odwiedź nasz salon. W salonie z meblami kuchennymi, w cztery oczy, rozmawiając z klientem, możemy zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania, jakie oferuje przemysł meblowy. Od podstaw przygotowujemy projekty mebli kuchennych, wykonujemy zestawy meblowe, dowozimy kuchnie i montujemy je w domu lub firmie klienta.

Kuchnie na wymiar Warszawa

Firma 3TOP, posiadająca swoje biuro przy ul. Piłsudskiego 186 lok. 2 w miejscowości Marki, koło Warszawy, od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli kuchennych na wymiar – zarówno dla wnętrz prywatnych i mieszkalnych, jak i komercyjnych oraz biznesowych. Jako doświadczony producent mebli kuchennych oferujemy szeroki wybór rozwiązań, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora. Kuchnia na wymiar to usługa, którą kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy. Wykonujemy zabudowy kuchenne dla obiektów mieszkalnych oraz użytkowych np. kuchnie i zaplecza dla klienta biznesowego.

Kuchnia_nowoczesna_3TOP_kuchnie_na_wymiar_zamówienie_top_Lublin_Warszawa_75

Meble kuchenne w Warszawie i okolicach

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych na zamówienie. Meble kuchenne na wymiar, które tworzymy, cechują się wyrazistym i jednocześnie indywidualnym stylem. Tak na etapie przygotowywania projektu, jak i w trakcie jego realizacji wyróżnia nas dokładność, rzetelność oraz sumienność. Jako niezależny producent mebli kuchennych dbamy też o terminową finalizację zlecenia. Pragniemy, by przeprowadzane przez nas prace monterskie były dla Państwa jak najmniejszym obciążeniem. Cenimy sobie zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie. Kreując nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, zawsze dbamy o jakość obsługi na każdym etapie współpracy oraz o zachowanie unikalnego charakteru zabudów meblowych. Każda oferowana kuchnia na wymiar to rozwiązanie, w ramach którego łączymy nowoczesne technologie, atrakcyjne wzornictwo oraz bezkompromisową precyzję wykonania.

Meble kuchenne na zamówienie w Warszawie

Przygotowując dla Państwa meble kuchenne na zamówienie, zawsze zwracamy się ku indywidualnym potrzebom. Kompletna oferta współpracy ze studiem 3TOP obejmuje:

 • doradztwo,
 • wycenę,
 • pomiar,
 • przygotowanie indywidualnego projektu zabudowy,
 • produkcję wszystkich jej elementów,
 • przeprowadzenie prac monterskich,
 • serwis wykonanych zabudów.

W ramach naszych usług realizujemy zarówno projekty dedykowane domom i mieszkaniom, jak i rozwiązania, które doskonale odnajdą się w przestrzeni biur oraz obiektów handlowo-usługowych, a jako producent mebli kuchennych jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom.

Szukasz mebli w Warszawie? Kuchnie na wymiar zamówisz w 3TOP

Kreowane w 3TOP meble na wymiar do kuchni są alternatywą dla dostępnych na rynku gotowych systemów mebli kuchennych o standardowych wymiarach. Największym atutem naszej oferty jest możliwość przystosowania realizacji do niestandardowych wymiarów pomieszczenia. Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? Zamów meble kuchenne na wymiar, jeśli:

 • Twoja kuchnia jest bardzo mała,
 • Twoja kuchnia jest bardzo duża,
 • chcesz zagospodarować przestrzeń o nieregularnym kształcie,
 • masz kuchnię na poddaszu, pod skosami, z nietypowym oknem,
 • z kuchni korzystać będzie osoba poruszająca się na wózku,
 • chcesz mieć wyższe szafki od standardowych, bo jesteś osobą wysoką,
 • marzysz o niższych szafkach niż standardowe, bo jesteś osobą o niskim wzroście,
 • poszukujesz zestawu o niebanalnym designie,
 • masz bardzo wysokie oczekiwania dotyczące wyglądu swojej kuchni na wymiar.

Wysoka jakość mebli kuchennych

Wartością dodaną podczas zamawiania kuchni na wymiar w Warszawie jest nieporównywalna jakość materiałów używanych przez 3TOP do produkcji mebli kuchennych w stosunku do powtarzalnych systemów meblowych produkowanych na wielką skalę. Kuchnie przygotowane przez nasze studio nie tylko idealnie pasować będą do Państwa pomieszczenia, ale również podkreślą niepowtarzalny styl zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Nasze kuchnie już stanowią wyposażenie wielu domów, mieszkań i biur w Warszawie, a klienci chwalą sobie ich wyjątkowy wygląd, który pozostaje niezmienny przez lata, wysoką trwałość wszelkich komponentów oraz samą obsługę klienta, od momentu odwiedzin w naszym salonie kuchni na wymiar w Markach koło Warszawy, po etap odbioru gotowego, zamontowanego zestawu.

Meble kuchenne – niepowtarzalny design

Kuchnie na wymiar, które dostarczamy klientom z Warszawy i okolic, wykonujemy z dbałością o każdy detal wykończenia. Jako producent mebli kuchennych wykorzystujemy jedynie te materiały i tworzywa, które są w stanie zagwarantować naszym realizacjom atrakcyjny wygląd, pełną funkcjonalność i trwałość przez lata. Wysoką jakość naszych usług potwierdza stale rosnące grono zadowolonych Klientów oraz dostarczane przez nich referencje.

Współpracę z klientem opieramy na przejrzystych warunkach oraz kilku podstawowych krokach. Są to:

 • analiza potrzeb i oczekiwań klienta,
 • ocena stanu danej inwestycji i wstępna wycena
 • określenie budżetu i wyznaczenie horyzontu czasowego realizacji inwestycji,
 • przygotowanie projektu,
 • konsultacje z klientem,
 • realizacja projektu.

Jeśli chcesz sprawdzić cenę mebli kuchennych na wymiar, które wykonujemy w Warszawie i okolicach, najlepiej odwiedzić nasz salon. Nie ma bowiem jednego, standardowego zestawu mebli, wszystkie przygotowywane są na indywidualne zamówienia. Cena mebli na wymiar zależy więc od wielu czynników. Zanim jednak zamówisz kuchnię z montażem w Warszawie, poznasz całkowity koszt ich projektowania, produkcji i montażu.

Zapraszamy do naszego studia:

Studio mebli na wymiar Warszawa

ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki k. Warszawy

Tel.: +48 531-255-499
E-mail: marki@3top.pl
Poniedziałek – piątek 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00