Kuchnie 3TOP Kreujemy jakość Proces projektowania, produkcji i montażu mebli kuchennych potwierdzony przez szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów
Kuchnie 3TOP
Kreujemy jakość
Proces projektowania, produkcji i montażu mebli kuchennych potwierdzony przez szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów
Kuchnie 3TOP Raty 0% Zakup mebli kuchennych zakupionych w 3TOP mogą Państwo sfinansować w formie wygodnych rat 0%.
Kuchnie 3TOP
Raty 0%
Zakup mebli kuchennych zakupionych w 3TOP mogą Państwo sfinansować w formie wygodnych rat 0%.
Kuchnie 3TOP Sprawdź naszą aktualną promocję Skontaktuj się z naszymi projektantami w celu sprawdzenia aktualnej promocji.
Kuchnie 3TOP
Sprawdź naszą aktualną promocję
Skontaktuj się z naszymi projektantami w celu sprawdzenia aktualnej promocji.
Kuchnie 3TOP Zapraszamy do studia Zapraszamy do naszych studiów zlokalizowanych w Markach oraz Lublinie
Kuchnie 3TOP
Zapraszamy do studia
Zapraszamy do naszych studiów zlokalizowanych w Markach oraz Lublinie

Meble kuchenne na wymiar online

SALON ONLINE

Zadzwoń lub napisz

tel: 600174557

Czy można bezpiecznie zamówić kuchnie online, czyli bez wychodzenia z domu? Wielu inwestorów, właścicieli domów lub mieszkań, nie ma okazji ku temu, by spacerować po salonach z kuchniami na wymiar, szukać idealnych mebli i zlecać ich produkcję bezpośrednio u producenta. Dzisiaj zamawianie kuchni na wymiar online, kontakt z projektantem przez Internet, cały proces płatności i umawiania się na montaż znacząco ułatwiają życie, oszczędzają czas, a także pieniądze.

Projektowanie mebli kuchennych online

Meble Kuchenne Online to innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie pozwalające przeprowadzić cały proces od zamówienia do montażu mebli bez wychodzenia z domu. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszego salonu mebli kuchennych online, w którym spotkacie się z realnymi, doświadczonymi pracownikami, których umiejętności umożliwiają zaprojektowanie, wybór materiałów, dokonanie pomiaru oraz montaż mebli kuchennych bez konieczności opuszczania wygodnego fotela czy też kanapy.

Możliwość zamawiania kuchni na wymiar online doceniają użytkownicy mediów cyfrowych. Doskonałe programy, szybkie łącze internetowe, możliwość przesyłania zdjęć, filmów, dokumentów i wykresów wykorzystujemy codziennie w swojej pracy. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób komunikować się także z osobami, które pragną mieć idealne meble kuchenne, ale którym brakuje czasu na umawianie się na pomiary czy wycenę. Ponadto możliwość tworzenia wirtualnych projektów mebli do kuchni i prezentowania ich online to pewność, że gotowe meble będą w pełni odwzorowywać oczekiwania ich przyszłych właścicieli.

Kuchnie online doskonałym sposobem na zakupy

Na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń oraz w połączeniu ze zdobyczami nowoczesnych technologii wypracowaliśmy autorski proces, w którym możliwa jest bezpieczna interakcja klienta z projektantem prowadząca do zaprojektowania wymarzonych mebli kuchennych online. Zapewniamy taki sam poziom jakości usługi na każdym etapie jak usługi świadczone przez naszą firmę w salonach stacjonarnych. Jeśli nie masz czasu na dojazd do siedziby naszej firmy, jeśli wolisz podejmować decyzję w komfortowych warunkach, siedząc w wygodnym fotelu, gdy chcesz skonsultować zakup mebli kuchennych z całą rodziną, opcja zamawiania online sprawdzi się doskonale.

Kuchnia na wymiar — zalety projektowania online

Meble kuchenne można zamówić online i coraz więcej osób korzysta z tej opcji. Doceniają bowiem liczne zalety tego typu zakupów.

  • Duży wybór mebli kuchennych przy zakupach online

Nie musimy mieć w magazynie wszystkich szafek, jakie możesz zamówić do swojej kuchni. Możemy najpierw, przy pomocy projektantów mebli kuchennych na wymiar, stworzyć ich wersję wirtualną. Siedząc przed ekranem komputera, dobierzesz materiały na korpusy, fronty, rączki, blaty, oświetlenie, zobaczysz swoje przyszłe meble w wersji klasycznej czy nowoczesnej, w macie albo w połysku, w wybranych zestawach kolorystycznych. Dopiero na bazie projektu online kuchni na wymiar, wyprodukujemy i dostarczymy określone szafki stojące, wiszące, blaty czy witryny bez wcześniejszego przechowywania ich w magazynie, który ma określoną powierzchnię i nie jest w stanie pomieścić tyle kuchni, ile zamawiają u nas klienci.

  • Nie ogranicza Cię lokalizacja

Nie musisz dojechać do Lublina, Legionowa czy Warszawy, jeśli chcesz zamówić nasze kuchnie. Zamawiając meble kuchenne na wymiar online, możesz siedzieć we własnym domu w Szczecinie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu — jednym słowem — wszędzie. Zaoszczędzisz czas na podróże oraz sporo pieniędzy. Jeżdżenie po kraju w poszukiwaniu idealnej zabudowy do kuchni nie jest już koniecznością, a wszystkie opcje szafek zobaczysz na ekranie swojego komputera, tabletu czy telefonu.

  • Bezpieczeństwo kupowania mebli online

Zakupy w Internecie są bezpieczne, a płatności realizowane bez ryzyka. W sieci znajdziesz też wszelkie dane naszej firmy oraz opinie o dotychczasowych realizacjach. W systemie bankowym zawsze pozostanie dowód wpłaty pieniędzy i wszystkie informacje dotyczące zamówienia kuchni także otrzymasz online. Pamiętaj, że operacje finansowe w Internecie są szyfrowane, dlatego też Twoje pieniądze są bezpieczne.

Zapraszamy do skorzystania z zamówienia mebli kuchennych online

Przez cały proces zamawiania mebli, przez wycenę po opłacenie zamówienia, przeprowadza klientów pracownik naszego salonu. Wystarczy, że masz komputer, tablet czy telefon podłączony do stabilnej sieci internetowej. Nie musisz więc martwić się o to, że nie uda Ci się sprawnie zakupić mebli kuchennych na wymiar bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jakie to łatwe i przyjemne! Dla pierwszych klientów przygotowaliśmy rabaty do 15% oraz extra bonusy.