Kuchnie 3TOP Kreujemy jakość Proces projektowania, produkcji i montażu mebli kuchennych potwierdzony przez szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów
Kuchnie 3TOP
Kreujemy jakość
Proces projektowania, produkcji i montażu mebli kuchennych potwierdzony przez szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów
Kuchnie 3TOP Raty 0% Zakup mebli kuchennych zakupionych w 3TOP mogą Państwo sfinansować w formie wygodnych rat 0%.
Kuchnie 3TOP
Raty 0%
Zakup mebli kuchennych zakupionych w 3TOP mogą Państwo sfinansować w formie wygodnych rat 0%.
Kuchnie 3TOP Sprawdź naszą aktualną promocję Skontaktuj się z naszymi projektantami w celu sprawdzenia aktualnej promocji.
Kuchnie 3TOP
Sprawdź naszą aktualną promocję
Skontaktuj się z naszymi projektantami w celu sprawdzenia aktualnej promocji.
Kuchnie 3TOP Zapraszamy do studia Zapraszamy do naszych studiów zlokalizowanych w Markach oraz Lublinie
Kuchnie 3TOP
Zapraszamy do studia
Zapraszamy do naszych studiów zlokalizowanych w Markach oraz Lublinie

O nas

aboutusMisją firmy 3TOP jest optymalizacja procesów produkcyjnych i dostarczanie kompleksowych rozwiązań w postaci zabudowy i wyposażenia pomieszczeń kuchennych.

Całkowity proces dostarczenia produktu końcowego ma zagwarantować naszym klientom wygodne i interaktywne środowisko w najwyższej jakości, dzięki czemu kuchnia zachowa swoje pierwsze miejsce: serce domu.

Jeśli chcesz mieć kuchnię idealną, skorzystaj z oferty 3TOP i z pomocą projektanta zaplanuj idealne pomieszczenie do gotowania i przechowywania żywności.

Początki

01.

Nazwa 3TOP nawiązuje do 3 wspólników wspinających się na szczyt, a każda z liter jest pierwszą literą nazwiska każdego z nich. Ich wspólna historia związana jest z piłką nożną i ukochanym klubem – Motorem Lublin, w którym wspólnie występowali przyczyniając się do utrzymania go przy życiu na początku XXI wieku. Skład wspólników w momencie powstania firmy to mieszanka wiedzy na temat ekonomii, marketingu oraz doświadczenia w biznesie, do tego wspólne wartości, światopogląd, kreatywność oraz umiejętność działania kolektywnego w trudnych warunkach.

Idea firmy zakładała szybki wzrost w pierwszych latach działalności co okazało się możliwe dzięki inwestycjom, na które przeznaczany był cały wygenerowany zysk. Te inwestycje, a także terminowana spłata zobowiązań zaciągniętych na starcie pozwoliły stworzyć wiarygodną historię finansową, która umożliwiła pozyskiwanie kolejnych środków przeznaczonych na budowanie majątku firmy.

Siedziba firmy

02.

Pierwsza siedziba firmy, mieszcząca produkcję i salon sprzedaży mebli znajdowała się przy ulicy Pięknej w Lublinie.

Początkowo 3TOP zajmowało niewielką powierzchnię, ale szybko okazało się, że niezbędne było skorzystanie z maksymalnych możliwości dostępnych w tej lokalizacji. W tym okresie 3TOP szukał swojej niszy na rynku – produkował meble na wymiar dla odbiorców indywidualnych, meble biurowe, wyspy handlowe, meble sklepowe, meble do gabinetów stomatologicznych , etc.

Firma podejmowała się realizacji wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów, wszystkie były prototypami, rozwiązania praktycznie nie powtarzały się w żadnej realizacji.

Przełomowy moment

03.

Przełomowy w historii firmy był rok 2013, kiedy siedziba została przeniesiona na ulicę Budowlaną, gdzie spółka do dyspozycji otrzymała niemalże 3-krotnie większą powierzchnię, na której zlokalizowana była produkcja, salon sprzedaży i magazyn.

Także w 2013 roku został otwarty salon mebli na wymiar w Markach przy ulicy Piłsudskiego co umożliwiło pozyskanie i obsługę klientów z Warszawy oraz województwa mazowieckiego, które obok Lublina i województwa lubelskiego stało się głównym rynkiem zbytu.

Zmiana siedziby

04.

Na początku 2015 roku okazało się, że rozwój przyspieszył na tyle, że sprzedaż trzeba było przenieść z siedziby, po to aby zwolnić dodatkowe miejsce.

Dla wygody klientów nową lokalizacją na mapie 3TOP stała się ulica Rusałka w Lublinie, gdzie został otwarty salon mebli na wymiar. Pod koniec roku firma uruchomiła także własną lakiernię w Krępcu, co pozwoliło po raz kolejny podnieść jakość świadczonych usług. Od tego momentu można zauważyć ewolucję działalności firmy, w wyniku której eliminowane były z portfolio kolejne prototypowe produkty pozostawiając sukcesywnie w ofercie te, które pozwalały na pewną standaryzację produkcji oraz powtarzalne i sprawdzone rozwiązania.

Nowy salon

05.

W styczniu roku 2019 w Legionowie przy ulicy Jagiellońskiej został otwarty pierwszy salon mebli zorientowany tylko na zabudowy kuchenne, co okazało się świetnym posunięciem.

Także w tym roku firma wynajęła dodatkowy magazyn w Lublinie, gdzie przechowywane są kompletne zabudowy kuchenne. Pod koniec 2020 roku wszystkie salony firmy 3TOP były już zorientowane tylko i wyłącznie na meble kuchenne.

Nowe technologie

06.

W 10 rocznicę powstania firmy wspólnicy podpisali akt notarialny, w którym zdecydowali się na zakup nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Abramowickiej w Lublinie.

Będzie ona nową, ale pierwszą własną siedzibą firmy z nowoczesnym parkiem maszynowym praz zapleczem biurowym i sanitarnym, co niewątpliwie wpłynie na dalszy rozwój firmy oraz podniesienie wysokiej już jakości świadczonych usług.

Podsumowanie

2011
2011 założenie 3TOP z siedzibą przy ul. Pięknej w Lublinie
2013 przeniesienie produkcji i salonu sprzedaży na lokalizację przy ul. Budowlanej w Lublinie
2013
2013
2013 otwarcie salonu 3TOP w Markach k. Warszawy
2015 przeniesienie salonu sprzedaży z ul. Budowlanej na ul. Rusałka 4 w Lublinie
2015
2019
2019 otwarcie salonu 3TOP w Legionowie k. Warszawy
2021 zakup nieruchomości przy ul. Abramowickiej, która w przyszłości będzie pierwszą, własną siedziby firmy
2021

Etapy realizacji

01.

Poznajmy się!

Wyślij lub przynieś ze sobą wymiary pomieszczenia i inspiracje. Określ budżet na swoją kuchnię marzeń.  Wspólnie wybierzemy odpowiednie materiały. 

04.

Inwentaryzacja

Teraz my jedziemy do Ciebie! Dokonujemy szczegółowych pomiarów oraz tworzymy dokumentację fotograficzną.  

02.

Przygotowanie modelu i wyceny

Zapoznaj się z modelem 3D i wyceną swojej nowej kuchni. Jeśli model wymaga dodatkowych modyfikacji, a cena jest akceptowalna wykup usługę projektowania, której koszt odliczymy od ceny mebli. To niewielka kwota w zamian za wartość, jaką Ci oferujemy! 

05.

Proces produkcyjny

Nasz technolog opiekuje się Twoim projektem. Przyczyni się do tego, że stanie się perfekcyjny. Rozpoczynamy również fazę produkcji, niebawem zobaczymy się ponownie. 

03.

Podpisanie umowy

Twój projekt jest już idealny? Podpisz z nami umowę na wykonanie mebli! 

06.

Montaż

Dzięki podwójnej weryfikacji projektu, nie ma problemów ze sprawnym montażem. Nasi doświadczeni montażyści fachowo zamontują Twoje meble. 

Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tworzeniu Twojej kuchni marzeń!
lat na rynku
zrealizowanych projektów
godzin spędzonych z klientami