Kuchnie 3TOP Kreujemy jakość Proces projektowania, produkcji i montażu mebli kuchennych potwierdzony przez szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów
Kuchnie 3TOP
Kreujemy jakość
Proces projektowania, produkcji i montażu mebli kuchennych potwierdzony przez szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów
Kuchnie 3TOP Raty 0% Zakup mebli kuchennych zakupionych w 3TOP mogą Państwo sfinansować w formie wygodnych rat 0%.
Kuchnie 3TOP
Raty 0%
Zakup mebli kuchennych zakupionych w 3TOP mogą Państwo sfinansować w formie wygodnych rat 0%.
Kuchnie 3TOP Sprawdź naszą aktualną promocję Skontaktuj się z naszymi projektantami w celu sprawdzenia aktualnej promocji.
Kuchnie 3TOP
Sprawdź naszą aktualną promocję
Skontaktuj się z naszymi projektantami w celu sprawdzenia aktualnej promocji.
Kuchnie 3TOP Zapraszamy do studia Zapraszamy do naszych studiów zlokalizowanych w Markach oraz Lublinie
Kuchnie 3TOP
Zapraszamy do studia
Zapraszamy do naszych studiów zlokalizowanych w Markach oraz Lublinie

Meble kuchenne na wymiar Legionowo

Salon nieczynny

Zapraszamy

do naszego najbliższego Salonu w Markach.
To tylko 20 minut drogi z Legionowa!

Studio mebli kuchennych Legionowo

Adres

ul. Jagiellońska 5A lok.1
05-120 Legionowo

Zadzwoń lub napisz

tel: 537566788

Godziny pracy

poniedziałek-piątek: 9:00 -17:00
sobota: 9:00 - 14:00

Jeśli mieszkasz w Legionowie albo okolicach i szukasz profesjonalnej firmy, która na Twoje życzenie wykona kuchnie na wymiar, odwiedź nasz salon. W 3TOP, salonie z meblami kuchennymi w Legionowie bezpośrednio zamówisz nowoczesne rozwiązania, które pozwolą na wykonanie zabudowy kuchennej. Przygotujemy od podstaw projekt szafek, wykonamy meble zgodnie z planem i dowieziemy je do klienta oraz zamontujemy fachowo i szybko.

Kuchnie na wymiar Legionowo

Kuchnie na zamówienie projektujemy zgodnie z preferencjami naszych klientów, zarówno dopasowując zabudowy do istniejących warunków budowlanych, jak i kreując nową funkcjonalność wnętrza. Meble kuchenne 3TOP w odróżnieniu od gotowych systemów meblowych są spersonalizowane, w pełni wykorzystują potencjał ergonomiczny wnętrza oraz zachowują podział na strefę przygotowania, gotowania i pieczenia oraz zmywania.

Meble na wymiar do kuchni – dopasowane pod każdym względem

W zabudowach kuchennych na wymiar dbamy nie tylko o kwestie ergonomii i funkcjonalności, ale także starannie dobieramy materiały do ich produkcji. W zależności od intensywności użytkowania i miejsca kuchni dostosowujemy najlepsze dostępne na rynku materiały, tak aby zaspokoić oczekiwania klientów. Do kuchni na wymiar stanowiącej część salonu, spełniającej także funkcję elementu wyposażenia wnętrza dobieramy nieco inne wykończenie aniżeli do mebli kuchennych na wymiar zlokalizowanych w zamkniętym pomieszczeniu, służącym typowo do gotowania.

Meble kuchenne nie tylko do domu

Kuchnie na wymiar wykonujemy nie tylko dla inwestorów prywatnych, ale także dla firm. Harmonogram prac jest ustalany indywidualnie i dla inwestorów, którym zależy na tym, aby zabudowa kuchenna powstała w tym samym czasie, w którym wykonywane są prace budowalne. Jesteśmy w stanie przygotować takie projekty mebli na wymiar, które minimalizują ryzyko jakichkolwiek konfliktów ze względu na możliwe odchylenia wymiarowe, powstałe podczas prac budowlanych.

Wysoką jakość, którą oferujemy, potwierdzają setki zadowolonych klientów oraz dostarczane przez nich referencje.

Szukasz mebli kuchennych w Legionowie? Tutaj zamówisz kuchnie na wymiar

Projektowane i wykonywane w Legionowie, w 3TOP meble na wymiar do kuchni są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą dopasować zestaw kuchenny do swoich indywidualnych wymagań. Oferta naszej firmy obejmuje przygotowanie nawet niestandardowych szafek kuchennych do każdego pomieszczenia.

Jeśli mieszkasz w Legionowie albo w okolicach, zdecyduj się na meble na wymiar, gdy:

 • Masz niewielką i nieustawną kuchnię,
 • masz pomieszczenie kuchenne o nieregularnym kształcie,
 • Twoja kuchnia jest bardzo duża, połączona z salonem lub jadalnią i musi być spójna z resztą wnętrza,
 • budujesz kuchnię na poddaszu, przeszkadzają Ci skosy albo nietypowe okna,
 • z kuchni będzie korzystać osoba, która porusza się na wózku,
 • potrzebujesz niższych lub wyższych szafek niż standardowe, ponieważ jesteś osobą bardzo wysoką lub bardzo niską,
 • lubisz przedmioty niebanalne, wyróżniające się designem,
 • kochasz różnorodne kolory i chcesz mieć szafki w ciekawych barwach,
 • masz wysokie wymagania co do ilości i jakości miejsca do przechowywania naczyń oraz jedzenia,
 • oprócz kuchni na wymiar chcesz zakupić także szafki do spiżarni.

Postaw na najwyższą jakość mebli kuchennych
Tym, co sprawia, że nasze meble kuchenne na wymiar sprzedawane w Legionowie cieszą się dobrą opinią, jest bardzo wysoka jakość materiałów, z których wykonywane są szafki. Bazujemy przede wszystkim na drewnie, płytach drewnianych i tworzywach, które odporne są na zmienny poziom wilgotności i temperatury. Dzięki temu będą służyły przez lata. Dobieramy do nich nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że domykanie szafek, szuflad, przechowywanie produktów, a także oświetlenie witryn i blatów zapewnia maksymalny komfort korzystania z kuchni.

Kuchnie na wymiar w pełni przygotowane przez nasze studio pasować będą do każdego pomieszczenia, ale także podkreślą niepowtarzalny styl domu. Przygotowując projekt kuchni na wymiar, opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu, ale także analizujemy dokładnie potrzeby klientów. Podpowiadamy im rozwiązania, które sprawdziły się w wielu kuchniach naszych dotychczasowych klientów.

Wykańczasz kuchnię? Zapraszamy do Legionowa

Odwiedzając salon 3TOP w Legionowie, bez pośpiechu, w miłej atmosferze, zamówisz meble kuchenne na wymiar do mieszkania i biura z bardzo trwałych komponentów i tworzyw, które powstały z myślą o wymagających klientach. Obsługujemy klienta od momentu odwiedzin w naszym salonie kuchni na wymiar w Legionowie, po etap odbioru całego zestawu mebli kuchennych. Zapewniamy także wieloletnią gwarancję na nasze produkty, jesteśmy bowiem przekonani o najwyższej jakości kuchni na wymiar.

Meble na wymiar do kuchni – etapy realizacji

Działamy na podstawie wypracowanego przez nas systemu, który sprawdza się od wielu lat. Pozwala nam to zaoferować klientom najlepsze na rynku kuchnie na zamówienie w realnie określonych ramach czasowych z szybkim i niezawodnym serwisem. Współpracę z klientem prowadzimy na przejrzystych warunkach, zwracamy uwagę na podstawowe kroki takie, jak:

 • analiza potrzeb i oczekiwań klienta,
 • ocena stanu danej inwestycji i wstępna wycena
 • określenie budżetu i wyznaczenie horyzontu czasowego realizacji inwestycji,
 • przygotowanie projektu,
 • konsultacje z klientem,
 • realizacja projektu.