O projekcie

Klienci przyszli do nas z prośbą o zaprojektowanie oraz wykonanie zabudowy meblowej kuchni w stylu Hamptons w mieszkaniu z rynku wtórnego. Przedstawili nam swoje oczekiwania, pokazali inspiracje oraz przesłali sprzęty, które chcą przenieść z poprzedniej zabudowy.

Styl ten charakteryzuje się delikatnymi, rozbielonymi kolorami oraz wysokiej jakości materiałami i stanowi pewne odwzorowanie głównej inspiracji stojącej za tym stylem – rozległych plaż i bezkresu oceanu.

Wysokie sufity oraz duże przestrzenie, którymi charakteryzują się wille w Hamptons zwykle nie są realne do odtworzenia. Tak było też w tym przypadku – kuchnia, którą mieliśmy do zaprojektowania znajduje się w średniej wielkości mieszkaniu w podwarszawskim Legionowie.

Problem stosunkowo niewielkiego metrażu jak na kuchnię w tym stylu rozwiązaliśmy zmniejszając przestrzenie komunikacyjne z idealnych 120cm do około 100cm, dzięki czemu zmieściliśmy dużą, wygodną wyspę z miejscem do zasiadania nie tracąc dużo z wygody użytkowania kuchni.

Dzięki zastosowaniu stylizowanych frontów w jasnych, delikatnych kolorach (biel i odcienie szarości) wpisujących się w styl Hamptons, wysokiej jakości blatu z konglomeratu oraz dużej ilości szuflad i systemów udało nam się sprostać oczekiwaniom naszych klientów – kuchnia doskonale odnajduje się w założonej stylistyce, jest wygodna dla użytkowników, a sprzęty zostały rozmieszczone w najbardziej ergonomiczny sposób i tworzą tak zwany trójkąt roboczy.

Podoba Ci się projekt?

Skontaktuj się z nami

Opinia

Nasz klient o realizacji

Fantastyczny zespół cechująy się ogromnym profesjonalizmem, ale i poczuciem humoru z najlepszą projektantką - panią Asią na czele. 3TOP z całego serca dziękujemy za juchnię marzeń, serce naszego domu. Nasze potrzeby zostały spełnione w 100%. Gorąco polecam!

Ania