Blog

Kuchnia roku od 3TOP. Zainspiruj się i wybierz naszą najlepszą realizację!

Koniec roku jest dobrym czasem na wszelkiego rodzaju podsumowania i nakreślenie planów na kolejne 12 miesięcy. Kończący się 2019 rok był dla naszej firmy czasem intensywnej pracy, a jej efekty dokumentowaliśmy zdjęciami realizacji kuchni na wymiar. Pięknych i efektownych kuchni wykonanych przez firmę 3TOP Kuchnie było wiele, ale chcielibyśmy, aby wybrali Państwo tę, która zrobiła największe wrażenie i najbardziej przypadła Państwu do gustu.

Nasi pracownicy – począwszy od projektantów, przez pracowników stolarni i lakierni, aż po ekipę montującą – dokładali wszelkich starań, aby stworzyć kuchnie marzeń dla naszych Klientów. Realizacje były wykonywane pod ich indywidualne preferencje, z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzarskich i funkcjonalnych oraz zasad ergonomii.

W 2019 roku wykonaliśmy wiele kuchni w stylu klasycznym i nowoczesnym, jak również w coraz bardziej popularnym w Polsce stylu skandynawskim. Wybór najlepszej realizacji firmy 3TOP w 2019 roku pozostawiamy Państwu. Wybierać można spośród sześciu nominowanych przez nas realizacji. Mamy świadomość, że wybór może być trudny, ponieważ sami musieliśmy poświęcić sporo czasu na stworzenie listy sześciu najlepszych. Ostatecznie wybór padł na te realizacje, które są zaprezentowane poniżej.

Głosy można oddawać w znajdującej się pod zdjęciami ankiecie. Z góry dziękujemy za udział i każdy oddany głos! Ankieta jest dostępna do dnia 15 stycznia. Po tym terminie ogłosimy wyniki za pośrednictwem naszych profili w mediach społecznościowych.

1. NOWOCZESNA KUCHNIA W POŁĄCZENIU MDF LAKIEROWANEGO I FORNIRU
Jedna z realizacji, która cieszyła się największym zainteresowaniem w naszych mediach społecznościowych. To funkcjonalna i praktyczna kuchnia na wymiar z wyspą. Fronty mebli zostały wykonane z MDF lakierowanego w macie w kolorze czarnym i forniru naturalnego Palisander Santos (lakierowany mat).

2. BIAŁA KUCHNIA W STYLU KLASYCZNYM Z DĘBOWYM BLATEM
Coś dla miłośników kuchni w klasycznym wydaniu. Fronty ramowo-płycinowe w kolorze białym dają świetny efekt w połączeniu z dębowym blatem. Niniejsza realizacja niejako potwierdza, że sprawdzone, klasyczne rozwiązania są często najlepszym wyborem.

3. KUCHNIA NA WYMIAR W STYLU RETRO
Kuchnia inna niż wszystkie – takie stwierdzenie idealnie pasuje do niniejszej realizacji. Kuchnia na wymiar w stylu retro została wykonana z MDF-u lakierowanego i patynowanego w macie. Unikalny charakter frontów podkreślają zastosowane uchwyty i gałki ceramiczne Bosetti Marella.

4. KUCHNIA Z MDF LAKIEROWANEGO W MACIE I FORNIRU
Nawet w małym, wąskim wnętrzu można stworzyć piękną i przede wszystkim funkcjonalną kuchnię. Potwierdzeniem tego jest ta realizacja. Kuchnia na wymiar z frontami z MDF lakierowanego w macie w kolorze czarnym i fornirem bejcowanym dębowym. Pomiędzy szafkami dolnymi, a górnymi znajduje się szkło z grafiką wybraną przez Klienta.

5. KLASYCZNA KUCHNIA NA WYMIAR Z WYSPĄ
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar z wyspą, to w 2019 roku zrealizowaliśmy wiele takich projektów. Jednym z nich był ten, którego efekt końcowy widać na zdjęciu. To kuchnia z frontami ramowo-płycinowymi, stylowymi uchwytami i charakterystycznymi dla stylu klasycznego szafkami z przeszkleniami. Jak zawsze zadbaliśmy o wykorzystanie potencjału ergonomicznego wnętrza i podział na strefy: przechowywania, przygotowania, pieczenia, gotowania oraz zmywania.

6. KUCHNIA NA WYMIAR W STYLU NOWOCZESNYM
Nowoczesność w pełnym wydaniu. Fronty w tej kuchni na wymiar zostały wykonane z MDF lakierowanego (biały połysk) wraz z elementami czarnymi, również z MDF lakierowanego w połysku. W kuchni znajdują się dwa rodzaje blatów: spiek kwarcowy Laminam Statuario Venato poler i granit Jet Black poler. W całej kuchni zastosowany został system bezuchwytowy.