Blog

Zamówienie kuchni w czasach epidemii? Z 3TOP komfortowo i bezpiecznie!

Sytuacja w jakiej przyszło nam żyć od kilku tygodni, dla większości jest trudna i mało komfortowa. Dotyczy to zarówno życia osobistego każdego z nas, jak również funkcjonowania w społeczeństwie. Nowa rzeczywistość w czasach epidemii koronawirusa nie musi jednak wiązać się z ograniczeniami w każdej dziedzinie. A już na pewno nie z realizacją planów związanych z wykonaniem nowej kuchni. Mając świadomość, jak wiele osób – mimo panującej sytuacji –chciałoby spełnić swoje marzenia o nowej kuchni, ale jednocześnie mieć poczucie bezpieczeństwa, stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie – kuchnie online. Dzisiaj Klienci 3TOP mają możliwość skorzystania z naszych usług zarówno w formie online, jak i tradycyjnej – podczas spotkania z projektantem w salonie.

Kuchnie online – co warto wiedzieć i jak wygląda cały proces?

Projekt „kuchnie online” śmiało można nazwać rozwiązaniem naszych czasów. Ze względu na to, że projektowanie kuchni wymaga czasu i często wielu poprawek, jeszcze do niedawna stosunkowo niewiele osób interesowało się formą konsultacji online. Spotkania w salonie z projektantem, rozmowa w cztery oczy i ustalanie szczegółów w ten sposób było czymś naturalnym. Epidemia koronawirusa wiele pod tym względem zmieniła. Obecnie – ze względu na zagrożenie zarażenia się wirusem – wiele osób szuka alternatywnych możliwości zamówienia i wykonania wymarzonej kuchni. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi nasze innowacyjne rozwiązanie.

Decydując się bowiem na skorzystanie z usługi „kuchnie online” można liczyć zarówno na zamówienie, jak i montaż mebli bez konieczności wychodzenia z domu! Największą zaletą takiego rozwiązania (oczywiście obok bezpieczeństwa) jest fakt, że na każdym etapie nasi Klienci mają kontakt z naszymi doświadczonymi pracownikami. Ich umiejętności umożliwiają zaprojektowanie, wybór materiałów, dokonanie pomiaru oraz montaż bez opuszczania przez Klienta fotela czy kanapy.

Proces kontaktu projektanta z Klientem odbywa się przy wykorzystaniu poczty elektronicznej, telefonu lub komunikatora internetowego. One pozwalają na stały, szybki i bezpieczny kontakt, który jest bardzo ważny dla obu stron.

Wprowadzenie procesu „kuchnie online” jest odpowiedzią na potrzeby Klientów i firmy. Powstał on jednak przede wszystkim w trosce o zdrowie nas wszystkich. – przyznaje jeden z właścicieli 3TOP Kuchnie, Paweł Tomczyk.

Zamówienie kuchni w salonie możliwe, ale na nowych zasadach

Obecnie możliwe jest również zamawianie kuchni na wymiar w każdym z naszych trzech salonów: w Lublinie, Markach k. Warszawy i Legionowie. Wszystkie są otwarte od poniedziałku do piątku (Lublin – godz. 9-17, Marki i Legionowo – godz. 10-18). Chcąc zapewnić możliwie jak najwyższy poziom bezpieczeństwa, obecnie w każdym salonie do Państwa dyspozycji pozostaje jeden projektant. Rekomendujemy wcześniejsze umówienie się na spotkanie na konkretny termin. Numery telefonów do naszych salonów znajdują się poniżej.