Blog

Zmiany w funkcjonowaniu salonów 3TOP Kuchnie

W związku z zaistniałą sytuacją i zagrożeniem związanym z koronawirusem informujemy, że projektanci salonów kuchni na wymiar 3TOP w Lublinie, Markach i Legionowie pracują obecnie zdalnie. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo (numery telefonów i adresy mailowe podajemy poniżej). Kontaktując się w ten sposób mogą Państwo umówić się na indywidualne spotkanie z projektantem w salonie.

Przepraszamy za niedogodności, prosząc jednocześnie o wyrozumiałość w tym szczególnym czasie. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, pracowników i ich rodzin są dla nas kwestiami priorytetowymi. Mamy nadzieję, że wkrótce sytuacja wróci do normy i będziemy mogli poinformować o ponownym otwarciu salonów w regularnych godzinach.

SALON LUBLIN
rusalka@3top.pl / tel. 881-202-095

SALON MARKI K. WARSZAWY
marki@3top.pl / tel. 531-255-499

SALON LEGIONOWO
legionowo@3top.pl / tel. 537-566-788

 

[AKTUALIZACJA – 20.04.2020 r.]

Od dzisiaj salony kuchni na wymiar 3TOP w Lublinie, Markach k. Warszawy i w Legionowie ponownie otwarte! W najbliższym czasie będą one czynne od poniedziałku do piątku, a obsługa Klientów będzie odbywała się zgodnie z zaleceniami i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.